1. Главная
 2. /
 3. Услуги
Наши услуги
Плазменная резка фото

Плазменная резка

Плазменная резка выполняет разрез по любому контуру и рисунку, создавая уникальные формы и снижая отходы металла.

Шлифовка / Полировка нерж стали фото

Шлифовка / Полировка нерж стали

Полировка устраняет царапины на любой поверхности, делает сталь зеркальной и устойчивой к коррозийным процессам.

Токарные / Фрезерные работы фото

Токарные / Фрезерные работы

Токарно-фрезерные работы обеспечивают качественную резьбу, сверление и вытачивание металла, а также нарезку и обработку сложных элементов

Иготовление металлоконструкций фото

Изготовление металлоконструкций

Металлоконструкции позволяют быстро возводить массивные сооружения, служат каркасом для рекламных щитов, основой для ограждений и т.д.

Преимущества работы с нами

Почему стоит выбрать нас?
 • Услуги
  Сроки выполнения заказа зависят от его объема и сложности, но мы сделаем всё возможное для оперативной работы.
 • Услуги
  Среди преимуществ компании InoxMetal стоит выделить возможность погрузки габаритных деталей (до 10 тонн) посредством мостового крана. Также мы имеем возможность принимать длинномерный грузовой транспорт.
 • Услуги
  Мы подберем наиболее экономически выгодный для вас вариант обработки.
 • Услуги
  Качество каждого выполняемого заказа строго отслеживается собственной системой контроля – начиная от согласования условий работ до погрузки готовых деталей.
 • Услуги
  Мы работаем на профильном рынке уже давно. За это время наладили сотрудничество с поставщиками металла. Это положительно сказывается на конечной стоимости работ.

Этапы работы

 • 1
  Отправляете чертеж
 • 2
  Делаем просчет
 • 3
  Осуществляем работы
 • 4
  Получаете заказ
иконка этапы работ Услуги

Отзывы нашей компании

Все отзывы
ТОВ «УКРПРОГРЕСБУД»
Від імені ТОВ «УКРПРОГРЕСБУД» висловлюємо подяку компанії «InoxMetal» за своєчасну поставку і якісний монтаж продукції. Хочемо відзначити професійний і відповідальний підхід співробітників компанії у вирішенні поставлених завдань. Підкреслюємо, що всі роботи були виконанні у встановленні терміни і з належною якістю. Спільна робота залишила приємне враження, тому й надалі ми плануємо продовжувати співпрацю з підприємством «InoxMetal» Статус надійного партнера дозволяє нам рекомендувати компанію як перевіреного підрядника.
подробнее
 ТОВ «УКРПРОГРЕСБУД»
Компания ООО «АКАМ»
Компания ООО «АКАМ» не однократно сотрудничала с компанией «InoxMetal» на различных объектах строительства. Все работы предприятием «InoxMetal» выполнялись качественно и в прописанные договором сроки. Надеемся на долгосрочное сотрудничество и можем рекомендовать фирму «InoxMetal» как квалифицированного подрядчика.
подробнее
 Компания ООО «АКАМ»
Компания ООО «ЦКС»
Компания ООО «ЦКС» подтверждает, что компания «InoxMetal» является нашим надежным и долгосрочным партнером. Все условия договора выполняются добросовестно и качественно. Наша компания, считает полезным рекомендовать компанию «InoxMetal», как надежного партнера в вопросах изготовления металлических конструкций.
подробнее
Логотип компании CKS Компания ООО «ЦКС»
ТОВ ВКФ “РАДІУС” ЛТД
Компанія ТОВ ВКФ «РАДІУС» ЛТД є партнером «InoxMetal» вже тривалий час.

За час співпраці, компанія «InoxMetal» зарекомендувала себе як професійний і надійний партнер. Відмінною рисою роботи “InoxMetal”є швидкість і висока організація співробітників організації, готовність швидко реагува «РАДІУС» ЛТД хотіли б відзначити високий потенціал компанії «InoxMetal», яка орієнтована на подальший успішний розвиток і процвітання.
подробнее
Логотип ТОВ ВКФ “РАДІУС” ЛТД ТОВ ВКФ “РАДІУС” ЛТД
ТОВ “ЕТЛ ГРУП”
Компанія ТОВ «ЕТЛ ГРУП» тривалий час співпрацює з організацією «InoxMetal».

За час роботи компанія «InoxMetal» зарекомендувала себе сумлінним та надійним партнером, який вчасно, з високою якістю та в повному обсязі виконує взяті на себе договірні зобов'язання.
Виробнича організація «InoxMetal» завжди швидко розв'язує будь-яку інженерну задачу та з розумінням ставиться до індивідуальних потреб замовника. Склад досвідчених, кваліфікованих спеціалістів та матеріально технічна база компанії дозволяє оперативно приймати та впроваджувати високоефективні інженерні рішення.
Компанія ТОВ «ЕТЛ ГРУП» сподівається на подальшу плідну співпрацю з «InoxMetal» та радить її як порядного і професійного партнера.
подробнее
Логотип ТОВ “ЕТЛ ГРУП” ТОВ “ЕТЛ ГРУП”
ТОВ «CBC-CEPBIC»
Компанiя ТОВ «CBC-CEPBIC» неодноразово співпрацювала з компанiєю«InoxMetal». Органiзацiя «InoxMetal» є надійним постачальником виробів із нержавіючої сталі. Усі замовлення виконані компанією відповідають чинним будівельним нормам та поставленому технічному завданню. При цьому співробітники компанії завжди надають необхідну консультацію та враховують усі побажання з виготовлення своїх виробів.
За час співпраці організація «InoxMetal» проявила себе як професійна компанія з наявністю кваліфікованих кадрів, яка оперативно і якісно виробляє свою продукцію.
подробнее
Логотип ТОВ «CBC-CEPBIC» ТОВ «CBC-CEPBIC»
ТОВ «ГРАНД-ОТЕЛЬ «Україна»
Компанія ТОВ «ГРАНД-ОТЕЛЬ «Україна» має досвід співпраці з компанією «InoxMetal» по виробництву виробів з нержавіючої сталі.
Хочемо відмітити швидкість від замовлення до реалізації, дуже привабливі ціни і високу якість виробів. Наша компанія виражає подяку організації «InoxMetal» та сподівається на майбутню взаємовигідну співпрацю!
ОВ «ГРАНД-ОТЕЛЬ «УКРАЇНА» рекомендує «InoxMetal» як кваліфіковану компанію по виробництву продукції з нержавіючої сталі.
подробнее
Логотип ТОВ «ГРАНД-ОТЕЛЬ «Україна» ТОВ «ГРАНД-ОТЕЛЬ «Україна»
ТОВ «АТРІУМ СОЛЮШН»
Компанія ТОВ "АТРІУМ СОЛЮШН" майже два роки співпрацює з компанією «InoxMetal». За час сумісної праці компанія «InoxMetal» виконувала чимало замовлень по металообробці. Співробітники компанії показали себе високими професіоналами, які стежать за якістю виконуваної роботи і враховують всі побажання замовника. Усі роботи, які бере на себе компанія «InoxMetal» виконуються якісно та вчасно. Компанія ТОВ «АТРІУМ СОЛЮШН» рекомендує компанію «InoxMetal» як надійного кваліфікованого партнера та сподівається на довгострокову плідну співпрацю.
подробнее
ТОВ «АТРІУМ СОЛЮШН» ТОВ «АТРІУМ СОЛЮШН»
ООО «ТМСК ГРУП»
ТОВ «ТМСК ГРУП» не одноразово співпрацювало з підприємством «InoxMetal» в різних галузях виробництва. Всі наші замовлення виконувалися з повною віддачою та високою компетенцією, кожного співробітника. Треба відзначити, що компанія «InoxMetal» стала для нас вітчизняним постачальником якісної продукції, різного призначення. Тому наша фірма вважає корисним рекомендувати компанію «InoxMetal», як надійного партнера з постачання виробів з металу, який поєднує в собі якість, швидкість і професіоналізм.
подробнее
ООО «ТМСК ГРУП» ООО «ТМСК ГРУП»
Компанія ТОВ НВП «РІЧ»
Компанія ТОВ НВП «РІЧ» має приємний досвід співпраці з компанією «InoxMetal». За час співпраці компанія «InoxMetal» виконала багато різних задач, які були виконані з легкістю і
максимальною віддачою, що підтверджує їхню високу компетенцію в проектуванні, виготовленні, монтажі та вмінні знаходити спільну мову. Хочемо відзначити, що рівень виконання був дуже високий, все було виконано в строк, міцність, якість та зовнішній вигляд деталей нас приємно вразили. Вважаємо, що «InoxMetal» є надійним партнером та пріоритети наших компаній збігаються, що є запорукою подальшої плідної співпраці!
подробнее
Лого ТОВ НВП «РІЧ» Компанія ТОВ НВП «РІЧ»
Компанія ТОВ «Промекспосервіс»
Компанія ТОВ «Промекспосервіс» понад 2 роки співпрацює з підприємством «InoxMetal». Працівники компанії завжди підходять до виконання зобов’язань з максимальною відповідальністю. Також не можемо не відзначити, що всі роботи виконуються з належною якістю та в установлені договором терміни. З досвіду нашої співпраці ми можемо та хочемо рекомендувати компанію «InoxMetal» як надійного та відповідального партнера у сфері проектування, виробництва та монтажу металоконструкцій!
подробнее
Лого ТОВ «Промекспосервіс» Компанія ТОВ «Промекспосервіс»
ПП «Спецбудмонтаж-21»
ПП «Спецбудмонтаж-21» вже не перший раз співпрацює з підприємством «InoxMetal» на різних об’єктах будівництва. Хотілось би відзначити швидкість, якість, професіоналізм під час виконання завдань, які ставалися перед компанією «InoxMetal». Вони змогли зарекомендувати себе відмінними партнерами, які завоювали нашу довіру i ми можемо з упевненістю рекомендувати компанію «InoxMetal».
подробнее
ПП «Спецбудмонтаж-21» лого ПП «Спецбудмонтаж-21»
ТОВ «MIPKOC ГРУП»
Від ім’я компанії ТОВ «MIPKOC ГРУП» ми хочемо подякувати підприємству «InoxMetal» за якісно виконані роботи з виготовлення металоконструкцій, у тому числі й за швидке доставлення. Неможливо не відзначити професійний підхід до розв’язання задач, а також якість та швидкість надання послуг в «InoxMetal». З огляду на усе вищесказане наша компанія вважає корисним рекомендувати підприємство «InoxMetal».
подробнее
ТОВ «MIPKOC ГРУП» лого ТОВ «MIPKOC ГРУП»
ТОВ «САМАРА-СТРОЙ»
Компанія ТОВ «САМАРА-СТРОЙ» з 2019 року співпрацює з компанією «InoxMetal». Протягом 3-х років було виконано чимало різних замовлень. За цей час, компанія «InoxMetal» зарекомендувала себе як кваліфіковане підприємство, яке виробляє якісну продукцію в установлений строк. Завдяки команді висококваліфікованих спеціалістів усі питання вирішуються миттєво не зупиняючи робочі процеси. Компанія ТОВ «САМАРА-СТРОЙ» рекомендує компанію «InoxMetal», як надійного партнера і сподівається на подальшу довгострокову співпрацю.

подробнее
Логотип ТОВ «САМАРА-СТРОЙ» ТОВ «САМАРА-СТРОЙ»
ТОВ «ЕЙДІВІПІ РЕКЛАМНЕ ВИРОБНИЦТВО»
ТОВ «ЕЙДІВІПІ РЕКЛАМНЕ ВИРОБНИЦТВО» замовляли в компанії «InoxMetalі» вироби з нержавіючої сталі, при виробленні яких всі наші побажання були почуті та виконані, що є докалом того, що в компанії не тільки роблять якісно, але ще й чують свого замовника, а в поєднанні зі швидкістю можна сказати, що кращого партнера не знайти. Наша взаємодія була плідною та приємною! Ми із впевненістю рекомендуємо компанію «InoxMetal»! Бажаємо Вашій компанії успіхів та процвітання!)

подробнее
Логотип ТОВ «ЕЙДІВІПІ РЕКЛАМНЕ ВИРОБНИЦТВО» ТОВ «ЕЙДІВІПІ РЕКЛАМНЕ ВИРОБНИЦТВО»
(097) 087 22 94
(067) 653 22 43
(056) 736 01 05
zakaz@perila.dp.ua