Наші продукти
Поручни для инвалидов в санузел фото

Поручні для інвалідів у санвузол

Поручні для людей із порушеннями опорно-рухового апарату полегшать пересування та допоможуть обходитися без сторонньої допомоги.

Пандусы фото

Пандуси

Пандуси дозволяють людям з обмеженими можливостями долати сходи, пороги та інші перешкоди.

Флагштоки фото

Флагштоки

Флагшток – це елемент, що втілює стиль та престиж будь-якої компанії. У Європі та США – це перше правило візуального маркетингу.

Навесы фото

Навіси

Вхідна група – це невід'ємна частина будівлі, найяскравіший її архітектурний елемент.

Ручки офисные фото

Ручки офісні

Дверні ручки - аксесуар дверей для її ручного відчинення, що є одним із необхідних елементів.

Велопарковки фото

Велопарковки

Велопарковка – це важливий елемент транспортної інфраструктури міст.

Закладная деталь

Закладні деталі

Закладні деталі – металеві елементи, які встановлюються до бетонування для надійного з'єднання.

Лестницы фото

Сходи

Сходи та перила Дніпро – функціональні та конструктивні елементи, для забезпечення підйому людини нагору та спуску вниз.

Наші послуги
Плазменная резка фото

Плазмове різання

Плазмове різання виконує розріз за будь-яким контуром і малюнком, створюючи унікальні форми і знижуючи відходи металу.

Шлифовка / Полировка нерж стали фото

Шліфування / Полірування нерж сталі

Полірування усуває подряпини на будь-якій поверхні, робить сталь дзеркальною та стійкою до корозійних процесів.

Токарные / Фрезерные работы фото

Токарні / Фрезерні роботи

Токарно-фрезерні роботи забезпечують якісне різьблення, свердління та виточування металу, а також нарізку та обробку складних елементів.

Иготовление металлоконструкций фото

Виготовлення металоконструкцій

Металоконструкції дозволяють швидко зводити масивні споруди, є каркасом для рекламних щитів, основою для огорож і т.д.

Чому 80% наших клієнтів приходять за рекомендацією?
Швидкі темпи монтажу
Усі матеріали із сертифікатами якості
Поетапна оплата
Фото та відео-звіти про хід робіт
Використовуємо готовий проект чи розробимо новий
Укладаємо договір гарантії
Власне виробництво
Вся продукція проходить внутрішній ВТК
Свої монтажні бригади
Важливо!!! На ринку більшість компаній посередників, які легко беруть замовлення і віддають замовлення нам!!!
Наше виробництво

Компанія InoxMetal вже більше 10 років займається проектуванням та виробництвом конструкцій з нержавіючої та конструкційної сталі, скла та алюмінію, з використанням сучасного обладнання:

— Різання сортового круглого прокату діаметром до 130 мм на стрічково-відрізних верстатах (вир-во PROMA, Чехія)

— Різання листового металу до 40 мм і круглого прокату до 230 мм (будь-якої конфігурації) на верстатах плазмового різання з ЧПУ (вир-во HYPERTHERM, США)

— Механічна обробка (токарні, фрезерні, свердлильні верстати вир-ва Литви, Росії, України);

— Зварювальні роботи будь-якої складності (зварювальні апарати JASIC TIG, MIG-500)

— Вантажно-розвантажувальні роботи всіх типів (кран бруківки 3,2, 10 т, Кран ККС-12,5 т);

На сайті представлені наші роботи та ціни. Ви можете відвідати наше виробництво та оцінити якість продукції та робіт! Ми виконуємо замовлення на виготовлення нестандартних металоконструкцій за типовими чи індивідуальними проектами. Готові доставити та змонтувати конструкції у будь-якій точці України.

  Як ми працюємо?
  01
  Замір та укладання договору
  02
  Виготовлення конструкції
  03
  Фінішна обробка
  04
  Доставка та монтаж
  Відгуки про нашу компанію
  Отзыв компании УКРПРОГРЕСБУД
  ТОВ «УКРПРОГРЕСБУД»
  Від імені ТОВ «УКРПРОГРЕСБУД» висловлюємо подяку компанії «InoxMetal» за своєчасну поставку і якісний монтаж продукції. Хочемо відзначити професійний і відповідальний підхід співробітників компанії у вирішенні поставлених завдань. Підкреслюємо, що всі роботи були виконанні у встановленні терміни і з належною якістю. Спільна робота залишила приємне враження, тому й надалі ми плануємо продовжувати співпрацю з підприємством «InoxMetal» Статус надійного партнера дозволяє нам рекомендувати компанію як перевіреного підрядника.
  Отзыв компании АКАМ
  Компанія ТОВ «АКАМ»
  Компанія ТОВ "АКАМ" неодноразово співпрацювала з компанією "InoxMetal" на різних об'єктах будівництва. Усі роботи підприємством «InoxMetal» виконувались якісно та у прописані договором терміни. Сподіваємось на довгострокову співпрацю та можемо рекомендувати фірму «InoxMetal» як кваліфікованого підрядника.
  Отзыв на InoxMetal от ЦКС
  Компанія ТОВ «ЦКС»
  Компанія ТОВ «ЦКС» підтверджує, що компанія «InoxMetal» є нашим надійним та довгостроковим партнером. Усі умови договору виконуються сумлінно та якісно. Наша компанія вважає корисним рекомендувати компанію «InoxMetal», як надійного партнера у питаннях виготовлення металевих конструкцій.
  Отзыв компании Радиус
  ТОВ ВКФ "РАДІУС" ЛТД
  Компанія ТОВ ВКФ «РАДІУС» ЛТД є партнером «InoxMetal» вже тривалий час.

  За час співпраці, компанія «InoxMetal» зарекомендувала себе як професійний і надійний партнер. Відмінною рисою роботи “InoxMetal”є швидкість і висока організація співробітників організації, готовність швидко реагува «РАДІУС» ЛТД хотіли б відзначити високий потенціал компанії «InoxMetal», яка орієнтована на подальший успішний розвиток і процвітання.
  Скрин отзыва ТОВ “ЕТЛ ГРУП”
  ТОВ “ЕТЛ ГРУП”
  Компанія ТОВ «ЕТЛ ГРУП» тривалий час співпрацює з організацією «InoxMetal».

  За час роботи компанія «InoxMetal» зарекомендувала себе сумлінним та надійним партнером, який вчасно, з високою якістю та в повному обсязі виконує взяті на себе договірні зобов'язання.
  Виробнича організація «InoxMetal» завжди швидко розв'язує будь-яку інженерну задачу та з розумінням ставиться до індивідуальних потреб замовника. Склад досвідчених, кваліфікованих спеціалістів та матеріально технічна база компанії дозволяє оперативно приймати та впроваджувати високоефективні інженерні рішення.
  Компанія ТОВ «ЕТЛ ГРУП» сподівається на подальшу плідну співпрацю з «InoxMetal» та радить її як порядного і професійного партнера.
  Отзыв на InoxMetal от ТОВ «CBC-CEPBIC»
  ТОВ «CBC-CEPBIC»
  Компанiя ТОВ «CBC-CEPBIC» неодноразово співпрацювала з компанiєю«InoxMetal». Органiзацiя «InoxMetal» є надійним постачальником виробів із нержавіючої сталі. Усі замовлення виконані компанією відповідають чинним будівельним нормам та поставленому технічному завданню. При цьому співробітники компанії завжди надають необхідну консультацію та враховують усі побажання з виготовлення своїх виробів.
  За час співпраці організація «InoxMetal» проявила себе як професійна компанія з наявністю кваліфікованих кадрів, яка оперативно і якісно виробляє свою продукцію.
  Отзыв на InoxMetal от ТОВ «ГРАНД-ОТЕЛЬ «Україна»
  ТОВ «ГРАНД-ОТЕЛЬ «Україна»
  Компанія ТОВ «ГРАНД-ОТЕЛЬ «Україна» має досвід співпраці з компанією «InoxMetal» по виробництву виробів з нержавіючої сталі.
  Хочемо відмітити швидкість від замовлення до реалізації, дуже привабливі ціни і високу якість виробів. Наша компанія виражає подяку організації «InoxMetal» та сподівається на майбутню взаємовигідну співпрацю!
  ТОВ «ГРАНД-ОТЕЛЬ «УКРАЇНА» рекомендує «InoxMetal» як кваліфіковану компанію по виробництву продукції з нержавіючої сталі.
  Отзыв на InoxMetal от ТОВ «АТРІУМ СОЛЮШН»
  ТОВ «АТРІУМ СОЛЮШН»
  Компанія ТОВ "АТРІУМ СОЛЮШН" майже два роки співпрацює з компанією «InoxMetal». За час сумісної праці компанія «InoxMetal» виконувала чимало замовлень по металообробці. Співробітники компанії показали себе високими професіоналами, які стежать за якістю виконуваної роботи і враховують всі побажання замовника. Усі роботи, які бере на себе компанія «InoxMetal» виконуються якісно та вчасно. Компанія ТОВ «АТРІУМ СОЛЮШН» рекомендує компанію «InoxMetal» як надійного кваліфікованого партнера та сподівається на довгострокову плідну співпрацю.
  Отзыв на InoxMetal от ООО «ТМСК ГРУП»
  ТОВ «ТМСК ГРУП»
  ТОВ «ТМСК ГРУП» не одноразово співпрацювало з підприємством «InoxMetal» в різних галузях виробництва. Всі наші замовлення виконувалися з повною віддачою та високою компетенцією, кожного співробітника. Треба відзначити, що компанія «InoxMetal» стала для нас вітчизняним постачальником якісної продукції, різного призначення. Тому наша фірма вважає корисним рекомендувати компанію «InoxMetal», як надійного партнера з постачання виробів з металу, який поєднує в собі якість, швидкість і професіоналізм.
  Отзыв об «InoxMetal» от компании «РІЧ»
  Компанія ТОВ НВП «РІЧ»
  Компанія ТОВ НВП «РІЧ» має приємний досвід співпраці з компанією «InoxMetal». За час співпраці компанія «InoxMetal» виконала багато різних задач, які були виконані з легкістю і
  максимальною віддачою, що підтверджує їхню високу компетенцію в проектуванні, виготовленні, монтажі та вмінні знаходити спільну мову. Хочемо відзначити, що рівень виконання був дуже високий, все було виконано в строк, міцність, якість та зовнішній вигляд деталей нас приємно вразили. Вважаємо, що «InoxMetal» є надійним партнером та пріоритети наших компаній збігаються, що є запорукою подальшої плідної співпраці!
  Отзыв об «InoxMetal» от ТОВ «Промекспосервіс»
  Компанія ТОВ «Промекспосервіс»
  Компанія ТОВ «Промекспосервіс» понад 2 роки співпрацює з підприємством «InoxMetal». Працівники компанії завжди підходять до виконання зобов’язань з максимальною відповідальністю. Також не можемо не відзначити, що всі роботи виконуються з належною якістю та в установлені договором терміни. З досвіду нашої співпраці ми можемо та хочемо рекомендувати компанію «InoxMetal» як надійного та відповідального партнера у сфері проектування, виробництва та монтажу металоконструкцій!
  Отзыв об «InoxMetal» от ПП «Спецбудмонтаж-21»
  ПП «Спецбудмонтаж-21»
  ПП «Спецбудмонтаж-21» вже не перший раз співпрацює з підприємством «InoxMetal» на різних об’єктах будівництва. Хотілось би відзначити швидкість, якість, професіоналізм під час виконання завдань, які ставалися перед компанією «InoxMetal». Вони змогли зарекомендувати себе відмінними партнерами, які завоювали нашу довіру i ми можемо з упевненістю рекомендувати компанію «InoxMetal».
  Отзыв об «InoxMetal» от ТОВ «MIPKOC ГРУП»
  ТОВ «MIPKOC ГРУП»
  Від імені компанії ТОВ «MIPKOC ГРУП» ми хочемо подякувати підприємству «InoxMetal» за якісно виконані роботи з виготовлення металоконструкцій, у тому числі й за швидке доставлення. Неможливо не відзначити професійний підхід до розв’язання задач, а також якість та швидкість надання послуг в «InoxMetal». З огляду на усе вищесказане наша компанія вважає корисним рекомендувати підприємство «InoxMetal».
  Відгук на компанію InoxMetal від ТОВ «САМАРА-СТРОЙ»
  ТОВ «САМАРА-СТРОЙ»
  Компанія ТОВ «САМАРА-СТРОЙ» з 2019 року співпрацює з компанією «InoxMetal». Протягом 3-х років було виконано чимало різних замовлень. За цей час, компанія «InoxMetal» зарекомендувала себе як кваліфіковане підприємство, яке виробляє якісну продукцію в установлений строк. Завдяки команді висококваліфікованих спеціалістів усі питання вирішуються миттєво не зупиняючи робочі процеси. Компанія ТОВ «САМАРА-СТРОЙ» рекомендує компанію «InoxMetal», як надійного партнера і сподівається на подальшу довгострокову співпрацю.

  Відгук на компанію InoxMetal від ТОВ «ЕЙДІВІПІ РЕКЛАМНЕ ВИРОБНИЦТВО»
  ТОВ «ЕЙДІВІПІ РЕКЛАМНЕ ВИРОБНИЦТВО»
  ТОВ «ЕЙДІВІПІ РЕКЛАМНЕ ВИРОБНИЦТВО» замовляли в компанії «InoxMetalі» вироби з нержавіючої сталі, при виробленні яких всі наші побажання були почуті та виконані, що є докалом того, що в компанії не тільки роблять якісно, але ще й чують свого замовника, а в поєднанні зі швидкістю можна сказати, що кращого партнера не знайти. Наша взаємодія була плідною та приємною! Ми із впевненістю рекомендуємо компанію «InoxMetal»! Бажаємо Вашій компанії успіхів та процвітання!)

  Зв'язатися з нами

   1000 максимум символів

   (097) 087 22 94
   (067) 653 22 43
   (056) 736 01 05
   zakaz@perila.dp.ua